Příběh společnosti ARCHADIE s.r.o. začíná v roce 2007.

V létě toho roku zavítala zakladatelka a jednatelka společnosti Ing. arch.Kateřina Čechurová při svých zahraničních cestách do Turecka:


k_763_1“ Původně to bylo kvůli úplně jiným obchodům. Co jsem ale řešila, bylo : Bude tam horko, budu muset hodně pít a kam asi budu chodit na záchod? Představovala jsem si ty klasické turecké šlapky. Velmi rychle jsem pochopila, že nejenže najít čistý záchod zdarma není problém, ale navíc mají na všech mísách bidetovou trysku pro perfektní hygienu kdekoli a kdykoli. Tento produkt WC+BIDET 2v1 se mi zalíbil natolik, že jsem se rozhodla zprostředkovat jeho používání lidem v Čechách a na Slovensku. Pak už to byla jen otázka akce. Prověřit evropskou normu a kompatibilitu na naše prostředí, najít spolehlivého výrobce s dlouholetou tradicí a širokým portfoliem produktů, podepsat smlouvu o zastoupení a začít šířit informace o tomto jedinečném vynálezu.“

 

 

Creavit a život v ARCHADII

Kateřina Čechurová se zástupci firmy CREAVIT
Kateřina Čechurová na veletrhu ve Frankfurtu
Burak Akçakaya, Cem Meriç YILMAZ, Kateřina Čechurová
konference v Hradci Králové 2009
předsálí konference Regenerace panelové výstavby Hradec Králové 2009
Creavit na veletrhu
paleta WC+bidet 2v1
Showroom Creavit Zonguldak
K.Čechurová a mladý nástupce majitelů továrny
Kateřina Čechurová a Mehmet Fatih Kekeç
Kreativní dílna Creavitu
Kateřina Čechurová se zástupci firmy CREAVIT Kateřina Čechurová na veletrhu ve Frankfurtu Burak Akçakaya, Cem Meriç YILMAZ, Kateřina Čechurová konference v Hradci Králové 2009 předsálí konference Regenerace panelové výstavby Hradec Králové 2009 Creavit na veletrhu paleta WC+bidet 2v1 Showroom Creavit Zonguldak K.Čechurová a mladý nástupce majitelů továrny Kateřina Čechurová a Mehmet Fatih Kekeç Kreativní dílna Creavitu

 

ARCHADIE dnes…

Po 13 letech na trhu slouží WC+Bidet 2v1 místo  obyčejného záchodu již v mnoha desetitisících domácnostech, firmách, ubytovacích zařízení, lázní apod.

Dodáváme produkty do celé České, Slovenské Republiky a Maďarska.

Zaznamenáváme pozitivní zpětné vazby uživatelů a reklamace méně než 1%.

Rozšířili jsme nabídku o celý sortiment produktů zn. Creavit. Každý rok uvádíme na trh zajímavé novinky.

Neustále pracujeme na zlepšování nabídky – rozšiřujeme o nové designy, zdokonalujeme technickou podporu a servis.

Snažíme se inspirovat k vyšší péči o hygienu a zdraví.

Příběh úspěchu značky Creavit začal v Zonguldaku. V roce 1963, bratři Çanakcılarové zasadili semena této společnosti s produkcí klasických nášlapných tureckých záchodů a umyvadel. V krátké době, s velkým úsilím, přesvědčením a vírou, se stal Çanakcılar Seramic jedním z předních výrobců Turecka prodávající sanitární zařízení a keramické zdravotní produkty. V roce 1980 byla aktualizována výroba v první továrně, v roce 1991 byla kvalita výrobků zvýšena s pecemi dovezenými z Německa a Velké Británie. V roce 1999 se stal lídrem v odvětví importem největší pece v zemi (111 m). Dnes Creavit produkuje 10% z celkové turecké výrobní kapacity sanitární zařízení a keramické zdravotních zařízení. Každá desátá koupelna v Turecku je korunována designem Creavit. S vývozním potenciálem asi 40%, Çanakcılar pokračuje v představování Creavit koupelen v dalších cca 40 zemích. Dnes má továrna 600 zaměstnanců, 400 kmenových a 5000 subdealerů a řadí se na třetí místo v produkci sanitárního zařízení v Turecku. Certifikaci (ISO 9001 certifikát systému managementu jakosti, německé LGA Norm shodě, Izrael Standards (SII) Compliance Certificate), bohatou historií, 12tiletou zárukou na své výrobky a důrazem kladeným na inovace je zřejmé, proč je Çanakcılar na popředí Turecké produkce sanitárních a zdravotních keramických zařízení. S oceněním “ Consumer 2009 Quality Award“, dokazují znovu, že jsou nejdůvěryhodnější značkou ve svém oboru.