WC+bidet 2v1 je unikátní řešení, které Vám přináší řadu výhod.

1. komfort Vaší hygieny – bidetová trysky zabudovaná ve WC+bidet 2v1 je skvělým pomocníkem při prevenci, ale i podpůrným prostředkem, při léčbě hemeroidů. Ocení ho také ženy při hygieně během svých dnů. Mokrou očistu doporučuje většina lékařů, obzvlášť proti šíření bakterií a infekcí. Ovládání pákovou baterií a snadné nastavení proudu vody pomocí kloubu uvnitř trysky dělá za produktu WC+bidet 2v1 komfortní a přitom jednoduché zařízení pro Vaši očistu.

Řešení pro celou Vaší rodinu!

2. plnohodnotná náhrada funkce bidetu – WC+bidet 2v1 je plnohodnotnounáhradou bidetu či bidetovacího zařízení. Bidetová tryska, která je zabudovaná v límci keramické mísy, Vám také ušetří místo na Vaší toaletě. Není elektronické, takže nehrozí poruchovost a v případě potřeby je výměna trysky velmi jednoduchá.

3. ideální pro osoby telesně postižené se sníženou pohyblivostí – pro hendikepované osoby máme v naší nabídce speciální, vyvýšení model, který splňuje všechny požadavky pro snadnou hygienu a komfort užívání.

4. výběr z mnoha designů, typů a barev – protože je u našeho WC+bidet 2v1 bidetová tryska v límci keramické mísy, nejste nijak omezováni výběrem designů, typů a barev a také si můžete vybrat z široké nabídky sedátek.

5. velmi jednoduchá montáž a podpora přehlednými montážními návody – chceme, aby pro Vás instalace WC+bidet 2v1 byla co nejjednodušší, proto jsme pro Vás připravili v dokumentaci každého výrobků ke stažení montážní návod a technický list. Snažili jsme se, aby byl montážní návod jednoduchý a přehledný.

6. úspora místa a nabídka zkrácené varianty do malých prostor – mnozí z Vás bojují s malým prostorem. Pro Ty z Vás jsme připravili do naší nabídky speciální, zkrácené varianty WC+bidet 2v1, které mají na délku 60 cm a jsou tedy vhodné i do malých toalet.

7. 12-ti letá záruka – jako bonus jsme pro Vás připravili prodlouženou, 12-ti letou záruku. Pro její aktivaci stačí vyplnit krátký dotazních o nákupu WC+bidet 2v1. Prodloužená záruku se vztahuje na keramiku. Aktivujte ZDE!

8- dvojité splachování – máme rádi přírodu a proto jsme k vybraným typům přidali dvojité splachování, které šetří vodu a je tedy i Vaší úsporou.